O nás

Společnost KAVALE spol. s r. o., sídlem v Kameničkách, byla založena v lednu 1993. Svou činnost zahájila v pronajatých prostorách a od svého vzniku prochází stále vývojovým obdobím. Po likvidaci družstva došlo k postupnému odkoupení celého zemědělského areálu, tím se získaly prostory, které bylo třeba přizpůsobit novému účelu využití. V současné době vlastníme výrobní plochy o rozloze cca 2200 m2 a pozemky o velikosti cca 10000 m2.
Hlavním předmětem činnosti firmy je kovovýroba zaměřená na zpracování plechů, jeklových profilů a trubek různých rozměrů

Pro výrobu používáme nejmodernější technologie s dokonalou přesností – laserové vypalování, vysekávání dílů na CNC vysekávacím lise, ohýbání dílů na CNC ohraňovacím lise. Dále provádíme následné operace – řezání, stříhání, vrtání, svařování, bodování, broušení a leštění. Dle požadavku zákazníka zajišťujeme zatím formou kooperace povrchovou úpravu práškového lakování nebo galvanického pokovení.

Výrobu realizujeme na základě dodaného vzorku nebo výkresové dokumentace, kterou je možné zaslat i v elektronické podobě přímo k rukám programátora a technologa. Od svého vzniku se naše firma neustále rozvíjí, zavádí progresivnější výrobní postupy a investuje do stále se vyvíjejících výrobních technologií.